Yazılım & Teknoloji

“Yaratıcılık, sadece nesneleri birbirine bağlamaktır. Yaratıcı yeteneklere sahip insanlara bir şeyi nasıl yaptıklarını sorduğunuzda, bu konuda biraz suçlu hissediyorlar, çünkü aslında onlar bir şey yapmadılar, sadece bir şeyler gördüler.” Steve Jobs

M

issproject yazılım ekibi her bir firmanın kendine özgü ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çözümler üretir. Küçük uygulamalardan karmaşık finansal yazılımlara ve CRM yapılarına kadar geniş bir alanda yazılım geliştirme hizmeti sunarız.

Geliştirdiğimiz tüm yazılım ürünleri günümüzün trendleri göz önüne alınarak genelde web tabanlı ve yüksek erişim kapasitesine sahip olarak geliştirilir. Geliştirme aşamasında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar analiz ederek, tam olarak ihtiyacı çözmeye odaklı çalışmalar yaparız.

Geliştirme sürecinde en çok PHP ve MySQL dillerinden yararlanmamıza rağmen, hepsi birer topluluk ürünü olan ve yine PHP ve MySQL dilleri ile geliştirilmiş olan özgür yazılım ürünlerinden de yararlanırız. Bu sayede zaman ve bütçe konularında da önemli bir optimizasyon sağlamayı hedefleriz.

WEB SİTESİ GELİŞTİRME

Gelişmiş niteliklere sahip, HTML5 standartlarında, yönetilebilir ve arama motoru uyumlu modern içerik yönetim sistemi alt yapıları ile çalışıyoruz.

shadow

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Elektronik Ticaret kapsamında firmalar için E-Ticaret web sitesi, mobil uygulama ve CRM gibi dijital pazarlama araçları geliştiriyoruz.

Çözümlerimizi inceleyin
shadow

CRM ve İŞ YÖNETİMİ

CRM sistemleri işletmelerin mevcut müşterilerini korumaları ve gelecekte müşteri sadakati sağlayabilmeleri için önemli bir entrümandır.

shadow

IT ÇÖZÜMLERİ

İşletmelerin IT performanslarını yükseltmek ve daha güvenli bir hale getirmek üzere Linux tabanlı güvenlik ve network çözümleri üretiyoruz.

Detayları İnceleyin
shadow

TELEKOMUNİKASYON ÇÖZÜMLERİ

İşletmeler için güncel teknoloji gereksinimi olan, voip, sanal santral, sms vb tüm telekomunikasyon çözümlerini sunuyoruz.

shadow

SUNUCU & HOSTİNG ÇÖZÜMLERİ

Missproject E-Telekomunikasyon markası ile yüksek performanslı ve kaliteli hosting hizmetini kaliteli ve güvenli mail hizmeti ile birlikte sunmaktadır.

Hosting ve Sunucu Çözümlerimizi İnceleyin
shadow

Gelişmiş Destek Hizmeti

Tüm hizmetlerimiz gibi yazılım geliştirme hizmetimizde gelişmiş bir destek hizmeti ile donatılmıştır. 7/24 kesintisiz online destek hizmeti ve mesai saatlerinde telefon desteği sunarak müşterilerimizin yanında oluruz.

Güçlü Altyapılar

Geliştirdiğimiz ve kurulumunu gerçekleştirğimiz yazılımlarda yararlandığımız kaynakların seçiminde, güçlü bir topluluğun ürünü olan projeleri tercih ederek problemlerin en aza indirgenmesini sağlamayı hedefleriz.

Özgür Yazılım

Projeleriniz için yararlandığımız tüm yazılım ürünlerinin GNU Genel Kamu Lisansı na sahip olmasına özen gösteriyor geliştirdiğimiz tüm yazılımlarıda bu doğrultuda paylaşıyoruz.

Güçlü Sunucu Desteği

Web tabanlı projeleriniz , Web siteleriniz ve mail alt yapınız için yüksek performanslı, yedekli Türkiye ve Avrupa lokasyonlu sunucular ile hosting hizmeti sağlıyoruz.

Uzman Geliştirme Kadrosu

PHP, MySQL, Symfony Framework , Java, CSS3, HTML5 ve Flash konularında uzman bir kadro ile tüm projelerde yeteneklerimizi sizler için kullanır ve size en iyi çözümü sunmaya çalışırız.

Tecrübe

Missproject olarak , Proje geliştirme konusundaki 10 yılı aşan tecrübemiz ile iş geliştirme sürecinizi en iyi şekilde yönetir ve fikirlerimizi sizlerle paylaşmaktan çekinmeyiz.

Bizim hakkımızda ne söylediler? tüm yorumlar