Online Hizmet Merkezi

Online Hizmet Merkezi

Missproject Interaction olarak sunduğumuz tüm hizmetler ile ilgili Teknik Destek operasyonlarını Online Hizmet Merkezi (www.onlinehizmetmerkezi.com) üzerinden sunmaktayız. Yararlanmakta olduğunuz hizmetlerimiz ile ilgili yaşadığınız problemleri ve teknik destek taleplerinizi aşağıdaki uygun departmana ait formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Yazılım, Web, CRM ve Eticaret geliştirme konularındaki taleplerinizi bu departman üzerinden iletebilirsiniz.

Web Hosting ve Sanal Sunucu konularındaki teknik talep ve arıza durumlarını bu departman üzerinden iletebilirsiniz.

Dijital Pazarlama ve Danışmanlık

Dijital Pazarlama, SEO ve Reklam gibi danışmanlık hizmetleri ile ilgili taleplerinizi bu departman üzerinden iletebilirsiniz.

Markamızın, ürün ve hizmetlerimizin dijital dünyada erişilebilir olması her dönemde olduğu gibi önemini sürdürüyor. Tüketicilerin ürün ve hizmetlerinize ulaşırken kullandıkları yolun, onlar için ürettiğiniz içeriklerden geçtiğini düşündüğümüzde ise bu içerikler için geliştirdiğiniz anahtar kelime stratejilerinin konumuzun en önemli noktasını oluşturduğunu söyleyebiliriz.
İnternet erişim hızlarının artması, teknolojinin ilerlemesi … Devamını Oku

CMS Wire tarafından hazırlanan Customer Experience Lifecycle | Müşteri Yolculuğu Döngüsü adlı infografikte müşteri deneyiminin satın alma noktasında değil ihtiyaç anında başladığı vurgulanıyor. Döngüde ihtiyaç, farkındalık, karşılıklı ilişki, deneyim, etkileşim ve sadakat olarak sıralanıyor.

İnternetin ve dijitalleşmenin geldiği son noktada müşteri ve tüketici tanımı tamamen değişti. Eskiden şirketlerin onlar için sundukları ile yetinen tüketiciler, yerlerini , yaşadıkları deneyime önem veren, bunu çevresiyle paylaşan ve beklentilerinin karşılanmasına yönelik taleplerde bulunan bir profile bıraktı.
Bilgiye ulaşımın çok hızlı gerçekleşmesi, tüketicilerin bir ürünü ya da hizmeti ararlarken, bu ürün ya … Devamını Oku

Facebook bir süredir  kendisinin ve 1000 e yakın şirketin kullanıma açarak test aşamalarını sürdürdüğü  Facebook Workplace’i genel kullanıma açtı.  Facebook’un iş yeri versiyonu olarak nitelendirebileceğimiz Facebook Workplace  bireysel olarak kullandığımız Facebook’tan  biraz farklı.  Facebook Workplace’i, Facebook’un sadece işyerindeki arkadaşlarımız ile iletişimde kalmak için tasarlanmış basit ve reklamsız hali diyebiliriz.

Workplac’te  herkes … Devamını Oku