Hakkımızda

Biz kimiz?

Missproject, hizmetlerine 2009 yılında başlamış, genç ve gelişime açık yapısıyla interaktif çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır. Genel olarak; İş işleyişinizi analiz eder, web tabanlı çözümler uygulayarak daha hızlı ve daha güvenli olmasını sağlarız. Hedef kitlenize hitap eden kullanıcı dostu arayüz tasarımları ve gelişmiş teknolojik yönetim ara birimleri sayesinde, müşterileriniz ile aranızda dijital, güçlü bir köprü kurmanıza yardımcı oluruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde, en güncel tasarım trendleri, en güncel teknolojik alt yapı ve marka stratejilerini kullanıyor, yararlandığımız özgür yazılım ürünleri ile IT bütçenizi optimize ediyoruz.

Teknoloji ve yazılım alanındaki uzmanlığımız müşterilerimizin dijital pazarlama alanındaki stratejilerini belirlerken bizlere büyük bir kaynak oluşturuyor ve süreçlerimizi hızlandırıyor.

Missproject olarak ölçülebilir değerler üzerinden hareket etmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden sürekli olarak analizler yaparak bu sonuçlar ışığında hareket ediyoruz. Markanızın doğru konumlanması ve dönüşüm oranının artması ile markanıza müşteri sadakati kazandırmak için doğru stratejileri üreten, özgür düşünme biçimine sahip bir ekibiz.

Sizin için gelişiyoruz

Web / 95%
Sosyal Medya / 80%
Dijital Pazarlama / 85%

Sizin için gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu sayede sizlere en optimum çözümleri sunabiliyoruz. Sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylı bilgi almak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Projeniz ile ilgili ücretsiz analiz ve teklif talebinde bulunarak, analiz sonuçlarına ulaşabilir ve sizler için neler yapabileceğimiz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

shadow