Facebook Messenger Platform

messenger_code_86544188285

İNSANLARIN SİZİ BULMALARINA YARDIMCI OLUN

Facebook her geçen gün işletmelerin, insanlar ile daha hızlı ve rahat buluşabilmeleri için yeni özellikler geliştiriyor ve ortaya çıkardığı platformlar ile bizlerinde bu süreci geliştirebilmemizi sağlayacak araçlar sunuyor. Teknolojinin günümüzde ulaştığı bu noktada Facebook ekosisteminde işletmelerimizin başarıya ulaşması hiçte zor değil.
Aylık 900 Milyon insanın kullandığı facebook Messenger platformunu işletmeniz için büyük bir güce dönüştürmeniz mümkün. Facebook sayfanız ile Messenger üzerinden insanlar ile etkileşime geçerek, onlara direkt olarak messenger üzerinden hizmet verebilir ve ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Onlar hep oradalar

İnsanlar ile iletişiminizi, onların en çok bulunduğu yerden yönetin.

Akıllı telefonları hep yanlarında

İnsanların yanlarından hiç ayırmadıkları bir iletişim kanalına sahip olun.

MESSENGER BOT

Otomatik yanıtlar ile müşterileriniz ile devamlı ve kesintisiz bir iletişim deneyimi yaşayarak onlara tam zamanlı destek sunabilirsiniz.

shadow

TAKİPÇİLERİNİZE ULAŞIN

Takipçilerinize yenilikleriniz ve duyurularınız ile ilgili önceden tanımlanmış ya da canlı bildirimler gönderin. Devamlı bağlantı halinde olun!

Bilgi talep edin
shadow

Gelişmiş Destek Hizmeti

Tüm hizmetlerimiz gibi tasarım hizmetlerimizde gelişmiş bir destek hizmeti ile donatılmıştır. Missproject olarak iletişimin gücüne inanır ve tüm platformlar ile sizlerin yanında oluruz.

Uzman Tasarım Ekibi

Missproject konusunda uzman ve bir çok başarılı projelerde yer almış tasarım ekibi ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Tecrübe

Missproject olarak 10 yılı aşan tecrübemiz ile marka geliştirme ve tasarım sürecinizi en iyi şekilde yönetir ve fikirlerimizi sizlerle paylaşmaktan çekinmeyiz.

Bizim hakkımızda ne söylediler? tüm yorumlar