CRM Çözümleri

C

RM kurumlar için önemli bir yönetim feslefesidir. Dijital Dünya’nın genişlemesiyle müşterilerin markalar karşısındaki durumu büyük bir hızla değişiyor. Bu durum markaların daha fazla müşteri odaklı olmalarını ve müşterilerinin verilerini saklayıp bu verileri işlemesi gereksinimini ortaya çıkarıyor.

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sistemleri, şirketlerin müşterilerine daha fazla odaklanmayı tercih etmesi ile edindikleri CRM felsefesi içerisinde müşterileri ile olan ilişkilerine ait verilerin dijital ortamlarda saklanması ve bu verilerin işlenmesi konularında şirketlere büyük hız hız kazandırmaktadır.

Missproject olarak müşterilerimize vTiger CRM (Open Source) CRM yazılımı konusunda, Kurulum, yönetim, eğitim, entegrasyon ve geliştirme konularında destek ve hizmetler sunuyoruz. Detaylı bilgi almak isterseniz bilgilerinizi bize ulaştırabilir ve sizi aramamızı talep edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Teklif talebi

VTiger CRM Kullanımının size kazandıracağı bazı özellikler

MÜŞTERİ YÖNETİMİ

Müşterilerinizin ve potansiyel müşteri adaylarınızın tüm işlemlerini kayıt altında tutabilir, müşterileriniz ile iletişiminize 360° hakim olabilirsiniz.

shadow

PROJE YÖNETİMİ

Projeler oluşturabilir ve tüm projelerinizi tüm alt başlıkları ile izleyebilir, düzenli bir proje yönetimine
sahip olabilirsiniz.

Bilgi talep edin
shadow

MÜŞTERİ DESTEK YÖNETİMİ

Müşterileriniz ve projeleriniz ile ilgili tüm problemler için gelişmiş ticket sisteminden yararlanabilir, gelişmiş istatistikler elde edebilirsiniz.

shadow

DETAYLI RAPOR VE TAKİP

Marka, ürün ve hizmetleri özgün ve kaliteli video ve animasyonlar ile destekleyerek geniş kitlelerce anlaşılmalarını ve bilinirliliklerinin artmasını sağlarız.

Bilgi talep edin
shadow

Biz size ne sunuyoruz?

Gelişmiş Destek Hizmeti

Tüm hizmetlerimiz gibi tasarım hizmetlerimizde gelişmiş bir destek hizmeti ile donatılmıştır. Missproject olarak iletişimin gücüne inanır ve tüm platformlar ile sizlerin yanında oluruz.

Uzman Tasarım Ekibi

Missproject konusunda uzman ve bir çok başarılı projelerde yer almış tasarım ekibi ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Tecrübe

Missproject olarak 10 yılı aşan tecrübemiz ile marka geliştirme ve tasarım sürecinizi en iyi şekilde yönetir ve fikirlerimizi sizlerle paylaşmaktan çekinmeyiz.

Bizim hakkımızda ne söylediler? tüm yorumlar