Çalışma Prensiplerimiz

Missproject olarak bazı çalışma prensiplerne sahibiz. Bu sayede projelerinizi beklenen hızda, kalitede ve hedefine uygun biçimde geliştirebiliyoruz.

Çalışmaya ilk başladığımız andan itibaren fikirlerimizi hiç bir zaman kendimize saklamayız. Teknik alanlardaki hiç bir detayı gizlemeyiz ve yazdığımız kodların sadece bize ait olduğunu düşünmeyiz. Genelde açık kaynak kodlu özgür yazılım ürünlerinden yararlanırız ve geliştirdiğimiz tüm projelerde de kaynak kodları saklamadan sizler ile paylaşırız.

Küçük ya da büyük tüm çalışmalarımız için aramızdaki çalışma şartlarını belirleyen bir sözleşmeyi imza altına alırız. Bu proje süresince ve sonrasında hem sizi hem de bizlerin haklarını koruma altına alan şartları belirler.

Tüm projeler için kilometre taşları ve projenin tamamlandığını gösterecek bir kontrol listesi (Checklist) hazırlarız. Bu kontrol listesindeki başlıkların tamamlanması aramızdaki çalışmada üzerimize düşen görevleri tamamladığımız anlamına gelir.

Çalıştığımız müşterilerimizin özel saydığı hiç bir bilgiyi sebebi ne olursa olsun üçüncü firmalar ve kişiler ile paylaşmayız. Proje ilerleyişi nedeniyle erişimimize açılan tüm bilgileriniz yüksek teknoloji ile korunur ve dış erişime kapalıdır.

Burada olmayan fakat sizin için önemli olan birşeyler mi var? Bunu bizimle paylaşın.Dilerseniz kimliğinizi gizli tutabilirsiniz.

Adınız (Boş Bırakılabilir)

Epostanız (Boş Bırakılabilir)

Lütfen burada yer almasını düşündüğünüz şey hakkında bilgi verin