Blog

Markamızın, ürün ve hizmetlerimizin dijital dünyada erişilebilir olması her dönemde olduğu gibi önemini sürdürüyor. Tüketicilerin ürün ve hizmetlerinize ulaşırken kullandıkları yolun, onlar için ürettiğiniz içeriklerden geçtiğini düşündüğümüzde ise bu içerikler için geliştirdiğiniz anahtar kelime stratejilerinin konumuzun en önemli noktasını oluşturduğunu söyleyebiliriz.
İnternet erişim hızlarının artması, teknolojinin ilerlemesi … Devamını Oku

CMS Wire tarafından hazırlanan Customer Experience Lifecycle | Müşteri Yolculuğu Döngüsü adlı infografikte müşteri deneyiminin satın alma noktasında değil ihtiyaç anında başladığı vurgulanıyor. Döngüde ihtiyaç, farkındalık, karşılıklı ilişki, deneyim, etkileşim ve sadakat olarak sıralanıyor.

İnternetin ve dijitalleşmenin geldiği son noktada müşteri ve tüketici tanımı tamamen değişti. Eskiden şirketlerin onlar için sundukları ile yetinen tüketiciler, yerlerini , yaşadıkları deneyime önem veren, bunu çevresiyle paylaşan ve beklentilerinin karşılanmasına yönelik taleplerde bulunan bir profile bıraktı.
Bilgiye ulaşımın çok hızlı gerçekleşmesi, tüketicilerin bir ürünü ya da hizmeti ararlarken, bu ürün ya … Devamını Oku

Facebook bir süredir  kendisinin ve 1000 e yakın şirketin kullanıma açarak test aşamalarını sürdürdüğü  Facebook Workplace’i genel kullanıma açtı.  Facebook’un iş yeri versiyonu olarak nitelendirebileceğimiz Facebook Workplace  bireysel olarak kullandığımız Facebook’tan  biraz farklı.  Facebook Workplace’i, Facebook’un sadece işyerindeki arkadaşlarımız ile iletişimde kalmak için tasarlanmış basit ve reklamsız hali diyebiliriz.

Workplac’te  herkes … Devamını Oku