Analiz Talebi

Hemen başvurun! 200 USD değerindeki detaylı analiz ve uzman görüşlerine ÜCRETSİZ sahip olun.

analiz-talep-formu-img-3

Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda uzmanlarımız şirketinizin, markanızın ve dijital değerlerinizin detaylı analizlerini yaparak, tüm bunların dijital dünyadaki son durumunu gösteren detaylı bir rapor hazırlarlar.

Uzman görüşlerinin ve ve önerilerininde yer aldığı, dijital stratejinizin belirlenmesi sırasında başucu kaynağınız olacak bu detaylı inceleme ve rapor, Missproject uzman ekibi tarafından tamamen ücretsiz olarak hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Ücretsiz Analiz Talep Formu

Adınız

Soyadınız

Epostanız

Şirket

Telefon

Analiz Konusu

Rakip Web Siteleri

Hedef Anahtar Kelimeleriniz

Şartlar ve koşulları kabul ediyorum

Analiz neden önemlidir?

Her gün değişen dijital standartlar içerisinde, firmanızın dijital varlıklarının ve en önemli pazarşlama kanalı olan web sitenizin güncel dijital stantartlara göre analiz edilmesi firmanızın dijital pazarlama stratejisini belirlemede büyük bir öneme sahiptir.

Markanızın ve dijital pazarlama kanallarınız doğru yapılandırılması marka itibarınızı ve satış hacimlerinizi %60 lara varan oranlar ile arttırabilmektedir.

Sunulacak rapordan nasıl yararlanabilirim?

Uzmanlarımızın sizin için hazırladığı raporda Markanızın dijital pazardaki yeri, dijital stratejinizdeki hatalar ya da olumlu noktalar, web sitenizin içerik bakımından puanlaması, şirketinizin sosyal medyadaki durumu gibi bilgiler yer alacaktır.

Bu bilgiler ışığında markanızın, ürün ya da hizmetlerinizin dijital pazardaki durumunu net biçimde görebilmeniz hedeflenmektedir.

Dijital SWOT analizi nedir?

Dijital SWOT analizi; şirketlerin dijital dünyadaki stratejileri ve dijital varlıkları göz önünde bulundurularak, güçlü ve zayıf yönlerinin, fırsatların ve tehditlerin belirlenmesi için yapılan detaylı bir inceleme çalışmasıdır.

Eric Kessler, ‘Encyclopedia of Management Theroy’ de güçlü ve zayıf yanlarını, fırsatları ve tehditleri düzenli olarak analiz eden şirketlerin diğerlerinden %60 daha fazla hayatta kalma şansı olduğunu belirtiyor. Güçlü yönler (Strengths), Zayıf yönler (Weaknesses), Fırsatlar (Opportunities) ve Tehditler (Threats) kısacası SWOT pazarlamada en çok bilinen ve kullanılan paradigmalardan biridir.

Sosyal medya analizi nedir?

Sosyal Medya analizi ile markanızın, ürün ve hizmetlerinizin sosyal medya kanalları üzerindeki varlıklarını ve durumunu ölçeriz. Bununla birlikte varsa sosyal medya kanallarınız uzmanlarımız tarafından detaylı olarak incelenerek, içerik paylaşım istatistikleriniz ve içeriklerinizin sektörünüze göre alaka düzeyleri ve başarı durumlarıda raporlanır.

Web sitesi analizi nedir?

Web sitesi analizi ile web siteniz arama motoru uyumu bakından incelenir. Bu incelemede

  • Site içi seo ve site dışı seo incelemesi
  • Anahtar kelimeler analizi
  • Sitede mevcut kelimeler yoğunluk analizi
  • Sitenin mevcut yapısının Arama Motorlarına Optimizasyon uygunluk analizi
  • Sitede mevcut kelimeler yoğunluk analizi

gibi kriterler göz önünde bulundurulur ve sonuç olarak Missproject Web ve Seo uzmanlarının önerilerine yer verilir.

İçerik pazarlama, geleneksel pazarlamaya oranla %62 daha uygun bir bütçeye sahip olduğu için, şirketler tarafından daha fazla tercih ediliyor.

62%

Şirketlerin %78’i Sosyal Medya ya değer veriyor ve sosyal medyanın önemli olduğunu düşünüyor. Tamamı sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanıyor.

78%

Şirketlerin %73’ünün pazarlama departmanları içerik pazarlama konusunda çalışmalar yürütüyor ve geleneksel pazarlama bütçelerini kısarak Video İçerik konusuna aktarıyorlar

73%